РАЙОННУ ЛІТЕРАТУРНО-МИСТЕЦЬКУ ПРЕМІЮ ІМЕНІ С.САБАДАША-2017
Добавив: novoselytsia7
Коментарів: 0
Добавлено: 19-05-2017, 15:23
Переглядів: 141

Конкурсна комісія пропонує присудити директору районного будинку культури, відомому музиканту, який створив знаменитий ВІА “Тембр”, Семену Вайнбергу (номінація “Музичне мистецтво”) і багаторічному редактору “районки”, автору книги “Новоселиця” та інтерв’ю з Маестро Сабадашем Йосипу Гаврилюку (“Література”). “За” ці кандидатури члени конкурсної комісії під головуванням Каріни Поп проголосували практично одноголосно.

Нагадаємо, цю премію присуджують щороку – за значні досягнення у розвитку культури та  мистецтва. До номінацій “Література”, “Музичне мистецтво”, “Образотворче мистецтво”, “Театральне мистецтво”, “Педагогічна діяльність у навчальних мистецьких закладах”, “Науково-дослідницька діяльність з вивчення та пропаганди творчості С. Сабадаша та інших видатних митців Буковини” цьогоріч додали і “Меценатство”.

Нинішнього року до оргкомітету надійшли клопотання про присудження премії трьом новоселиччанам. Окрім названих вище, у списку номінантів і Людмила Чебан, викладач Костичанівської музичної школи.

Члени комісії відзначили, що претенденти на премію Степана Сабадаша – знані на Новоселиччині, і не тільки,  творчі особистості, “внесли вагомий особистий внесок в розвиток літератури, музики, вивчення та популяризацію творчості композитора”.

Леонтіна Степанчук


 
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Новоселицька районна газета "Слово правди"

Тел. (03733) 2-11-63, 2-11-69, 2-11-72.

Адреса: м.Новоселиця, вул.Клубна, 3, 3-ій поверх, 60300.

Передплатны індекси:
61547, 61548 - укр. і рум.


Особистий кабінет