Всесвітній День вишиванки
Добавив: novoselytsia7
Коментарів: 0
Добавлено: 19-05-2017, 11:50
Переглядів: 208

Всесвітній День вишиванки, який відзначали учора в Новоселиці, розпочали з найменшеньких. Перший заступник голови РДА Каріна Поп подарувала немовляткам, які народились цього тижня, вишиванки. Тож лелеки цього тижня – вишивані.

Власне святкування розпочалось ближче до опівдня «Вишиваною ходою», якою пройшлися вихованці дитсадків та школярі усіх навчальних закладів Новоселиччини. На площі біля районного будинку культури відбувся невеличкий концерт, флешмоб, в якому взяли участь усі, хто забажав. Майстрині-вишивальниці – героїні-публікацій «Слова правди» представили свої роботи. Тут же на центральній площі започаткували вишивання карти Новоселицького району. Першими свої орнаменти вишиють топорівські майстрині.

А у великій залі районного будинку культури відбувся фестиваль для найменшеньких новоселиччан «Буковинські намистинки», участь в якому взяли діти від 5 до 7 рочків.

Детальний фото- і відеозвіт – на наших сторінках в ФБ і «Одноклассниках», а також на офіційних сайтах http://novoselytsia.rayon.cv.ua та http://www.slovo-pravdi.com.ua. 
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Новоселицька районна газета "Слово правди"

Тел. (03733) 2-11-63, 2-11-69, 2-11-72.

Адреса: м.Новоселиця, вул.Клубна, 3, 3-ій поверх, 60300.

Передплатны індекси:
61547, 61548 - укр. і рум.


Особистий кабінет