“ДІТИ ЧОРНІВКИ – ВОЇНАМ АТО”
Добавив: novoselytsia7
Коментарів: 0
Добавлено: 4-12-2018, 16:16
Переглядів: 9
Сьогодні, 4 грудня 2018 року, у Чорнівському НВК відбулась благодійна акція “Діти Чорнівки – воїнам АТО”, під час якої учні кожного класу долучились до цієї акції. Діти приготували разом з батьками салати, вінегрет, олів’є, плов, зібрали посилки для військовослужбовців та відправили на Схід.
Свою увагу, тепло і підтримку в цей складний час діти дарують військовим, які захищають цілісність нашої держави.
Школярі принесли також консервацію, яблука та закупили різноманітні солодощі. Написали листи з побажаннями повернутися додому переможцями. Вони розуміють, яку важливу місію виконують зовсім незнайомі їм люди – воїни АТО. Кожна коробка з передачею стане символічним подарунком до свят, аби солдати відчули частину родинного тепла.
Емоційними і зовсім не дитячими виявилися символічні листівки з привітаннями діток. Ці подарунки зігріватимуть бійців на сході і стануть оберегами для захисників, на яких зараз лежить велика відповідальність за майбутнє нашої держави.
Школярі часто організовують акції на підтримку українських військових. Так і цього разу не полінувались і зібрали передачі солдатам, залучаючи усіх жителів села.
Посилки на Схід відправили з волонтером Гостюком Ігорем . Дякуємо усім, хто долучився до цієї благородної справи.

 
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Новоселицька районна газета "Слово правди"

Тел. (03733) 2-11-63, 2-11-69, 2-11-72.

Адреса: м.Новоселиця, вул.Клубна, 3, 3-ій поверх, 60300.

Передплатны індекси:
61547, 61548 - укр. і рум.


Особистий кабінет