ПРО БЛАГОДІЙНІСТЬ СКРОМНО І БЕЗ ПОМПИ
Добавив: novoselytsia7
Коментарів: 1
Добавлено: 9-11-2017, 15:07
Переглядів: 97
Оргкомітет під головуванням першого заступника голови РДА Каріни Поп підбив підсумки цьогорічних акцій "Милосердя" на Новоселиччині. Без помпи, довжелезних доповідей, привселюдного вручення конвертів на сцені  і музичного супроводу. В оргкомітеті вирішили, що благодійність - це не те, що треба виставляти напоказ. Слушно, особливо зараз, коли в Новоселиці стартують вибори.
 Станом на 9 листопада на благодійний рахунок надійшла 101039,15 грн. Це не остаточна сума, платіжки вручали просто на оргкомітеті. Хтось взагалі воліє не звітувати про свої добрі справи, хтось надав адресну допомогу, дехто ще лише збирається долучатись до акції. Про те, як використовуть кошти, зібрані в ході акції, прозвітували заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Наталія Штефанко і директор терцентру "Турбота" Оксана Рурак (їх інформація - в черговому номері "Слова правди").
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Коментар #1 комментарів публікацій
А ты включил в розетку? ошибка 13 триколор тв Я не дочитал ----- скачать по ссылке Сложно сказать ----- телефон горячей линии сбербанка Модель какая ----- Узнать остаток пакета минут и трафика на мтс Неповторимо, но понятно как сделал ----- бизнес центр легенда цветного Ну например на этом сайте есть информация ----- офис продажа Какую машину выьрать? А скажите ----- антивирус kaspersky free
Подобається 0

Контакти

Новоселицька районна газета "Слово правди"

Тел. (03733) 2-11-63, 2-11-69, 2-11-72.

Адреса: м.Новоселиця, вул.Клубна, 3, 3-ій поверх, 60300.

Передплатны індекси:
61547, 61548 - укр. і рум.


Особистий кабінет